Leonberger

Vítejte na stránkách leonbergeří fenky

Ája z Třemšínského výsluní    

Datum narození : 14.2.2007 v CHS z Třemšínského výsluní spolu s deseti dalšími sourozenci.

Matka : Betty Dobřívské zátiší

Otec :   Engel Lví chov

 

Novinky

14.02.2011 20:42

Narozeniny

Další rok utekl jako Ája za kachničkami do řeky a než jsme se nadáli, jsou tady už čtvrté narozeniny. Našel se i nějaký ten oblíbený pamlsek. A že by byla Ája s věkem už klidnější a rozšafnější ???  Ale kdeže !!!
15.12.2010 22:02

Mikulášský závod

Minulou neděli byla panička ráno vzhůru hodně brzy, tušila jsem, že se schyluje k něčemu zajímavému. A když vyjelo auto z garáže, bylo mi všechno jasné - někam se jede. Nadšením jsem málem porazila vrátka, abych už byla v autě, co kdyby mě nedejbože nechtěli vzít s sebou. Ale vzít mě museli,...
15.12.2010 21:50

Sníh

Taky u nás napadl sníh, neobvykle brzy a neobvykle mnoho a my jsme si s páníčkama vyrazili na procházku. Škoda jen, že nesvítilo sluníčko, bylo hodně zataženo, tak i fotky vypadají tmavé. Ale já jsem si to pěkně užívala, honila jsem se za sněhovými koulemi, co mi panička házela -...
23.10.2010 18:13

Kočka leze dírou, pes oknem !

Je podzim a zimomřiví páníčci čím dál méně vylézají ven a tak je třeba podniknout protiakci. Dostala jsem od paničky vepřové ucho - no v mžiku bylo pryč - a okno zůstalo otevřené. Musím se rozhlédnout, jestli se někdo nedívá a protože tam ta lavička tak šikovně stojí, podívám se dovnitř, jestli by...
23.09.2010 09:27

Klubový sraz ve Svojanově

Ve dnech 10. až 12. září jsme se jako již tradičně zúčastnili podzimního klubového srazu ve Svojanově. Dorazili jsme už v pátek dopoledne a po poněkud obtížnějším vjezdu s karavanem na místo - rozmoklý terén - jsme zakempovali na našem obvyklém místě. Odpoledne jsme vyrazili na výlet k Mladečským...
30.07.2010 20:29

Osoblaha 2010

V týdnu od 17. do 24. července jsme se už podruhé s Ájou zúčastnili výcvikového tábora v Osoblaze. Byl to opět velice hezky strávený týden. Protože pro tento ročník bylo vyhlášeno téma hippies, pojali jsme tak i vlastní sobotní příjezd do tábora - v hábitech a parukách s autem polepeným kytičkami....
30.05.2010 20:32

Návštěva s oslavou

  V sobotu nás navštívili chovatelé Hlaváčkovi i s maminou Bettynou. Už jsme se delší dobu domlouvali, že by to chtělo oslavit výstavní úspěch Áji. Počasí se povedlo nádherné a tak se dalo posedět venku, oslavit úspěchy a vyrazit na procházku k Berounce, kde se obě holky dle libosti vykoupaly....
19.05.2010 21:42

Klubový sraz Konopáč 2010

Druhý květnový víkend jsme strávili na Konopáči na tradičním jarním klubovém srazu. I když jsme zpočátku měli obavy z předpovědi počasí, tak se opět ukázalo, že pánbůh má leony rád a bylo velmi pěkně. Nic nebránilo tomu, popovídat si se známými, obdivovat krásné psy a štěňátka, vyrazit na procházku...
19.05.2010 21:22

Klubová výstava Mladá Boleslav 2010

  V neděli 18. dubna jsme se s Ájou zúčastnili klubové výstavy KCHL pod heslem : Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se ! A snad právě proto se zadařilo tak, jak nikdo z nás neočekával : - ve třídě otevřené V 1 CAC - klubová vítězka - BOB Asi je zbytečné zdůrazňovat, jakou radost nám toto...
10.03.2010 21:42

Třetí narozeniny

15. únor 2010 Vzhledem k rušným událostem v minulých dnech oslavila Ája své třetí narozeniny sice s jednodenním zpožděním, ale velmi chutně. Fotky v galerii

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode